Recknagel-ogrzewanie-klimatyzacja

Słownik Techniczny

Wykaz Produktów

Recknagel

 

Obecnie niedostępny

Ogrzewnictwo+Klimatyzacja - Recknagel 08/09

OMNI SCALA
ul. Księska 4-6
52-020 Wrocław

dt@omniscala.pl

www.omniscala.pl

Formularz kontaktowy:

Imię:

Nazwisko:

Telefon:

Miejscowość:

E-mail:

Treść wiadmości:

*Wypełniając i wysyłając formularz akceptuję, że administratorem powyższych danych osobowych będzie OMNI SCALA B. KLINKERT, ul. Księska 4-6, 52-020 Wrocław, NIP 8990003354. Dane wprowadzone do formularza przetwarzane będą wyłącznie na podstawie Twojej zgody (Art. 6 ust. 1 lit. a "RODO"). Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne i niezbędne do przetworzenia zapytania oraz, że przysługuje mi prawo dostępu do treści informacji, ich poprawiania, a także żądania zaprzestania przetwarzania. Polityka prywatności .

*Wyrażam zgodę dla OMNI SCALA B. KLINKERT, ul. Księska 4-6, 52-020 Wrocław, NIP 8990003354 na przetwarzanie danych osobowych w celu przesyłania informacji o produktach, usługach oraz sporządzania ofert drogą elektroniczną na podany adres email/numer telefonu, zgodnie z polityką prywatności: Polityka prywatności. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne oraz, że przysługuje mi prawo dostępu do treści informacji, ich poprawiania, a także żądania zaprzestania przetwarzania.

* - podanie danych jak i akceptacja punktów oznaczonych gwiazdką jest dobrowolna, jednak brak akceptacji powyższych punktów uniemożliwi nam kontakt z Państwem w celu przedstawienia stosownej oferty.

Sponsorzy

Copyrights © Recknagel 2008-2019 Polityka prywatności
Recknagel 08/09